Манікюр гель-лаком передбачає вибір дійсно якісних витратних матеріалів, тому що від них залежить кінцевий результат, довговічність та задоволення від носіння. Зазначимо, що у виборі іноді важко не тільки новачків, а й навіть майстрів.
Якісний гель-лак – це близький до натурального складу, його оригінальність, надійність бренду, вартість та компоненти. Перед покупкою важливо ознайомитися з численними відгуками, а також оглядами, які дозволять скласти враження про гель-лак та його властивості.
Також важливо підготуватися заздалегідь і вирішити, що знадобиться для манікюру гель-лаком. Список інструментів приблизно однаковий і для професіоналів, і для любителів, а решта вже залежить від якості і ваших навичок.
Базові інструменти
Можна сказати, що це основне обладнання, яке має обов'язково перебувати на робочому столі:
- базовий інвентар: фрезер для манікюру, необхідні насадки до нього, бафи, ножиці, пилки;
- для ефективної роботи з кутикулою буде потрібно ремувер;
- щоб підготувати ніготь до гель-лаку, використовується праймер;
- база необхідна для захисту натурального нігтя та гарного зчеплення нігтьової пластини з гель-лаковими покриттями;
- декоративний гель-лак, тобто колір, дизайн тощо;
- фінальне покриття називається топ. Наноситься воно в кінці манікюру для захисту всіх шарів від впливу зовнішніх факторів та закріплення загалом;
- спеціальна лампа для сушіння. Без неї гель-лак, полігель не сохнуть, тому ультрафіолетова лампа для нігтів обов'язкова.
В інтернет-магазині «Лимонад» вже представлені необхідні матеріали окремо, а також у вигляді стартових наборів. Вони добре підходять і для новачків, і для любителів. У них представлені найбільш популярні гель-лаки на палітрі, а в деяких вже є і техніка: фрезери, лампи для сушіння та інше. Звичайно, це позначається на ціні, але все ж таки залишається більш вигідною пропозицією в порівнянні з купівлею кожної продукції окремо.
Не забудьте і про рідину для зняття лаку. Вона знадобиться в тому випадку, коли фрезера немає або ви ще не навчилися працювати.
На що звернути увагу під час вибору гель-лаків?
Зробити правильний вибір досить важко через широкий асортимент пропозицій на ринку. Якщо фахівці можуть покластися на свій досвід, то що робити новачкам? Для правильного вибору, рекомендуємо враховувати три змінні:
- Вартість.
Дешеві гель-лаки однозначно не варто купувати, як і дуже дорогі. Найчастіше демократичніша ціна є пріоритетною. Можете бути впевнені, що подібні гель-лаки здатні порадувати своїми властивостями та складом. Обов'язково звертайте увагу на бренд. Наприклад, CANNI, MyNail, F.O.X. – непогані варіанти щодо співвідношення ціна/якості.
На вартість можуть впливати унікальні властивості. Йдеться про гель-лаки, здатні змінювати свій відтінок під впливом температури, факторів довкілля.
- Стійкість.
Один із головних факторів. Хороший результат - 2 тижні, що при дотриманні технології нанесення перетворюється на 3, а то й 4 тижні. Багато залежить від зчеплення шарів гель-лаків між собою. Зазначимо, що це впливає і на зняття покриття. Майстри знають деякі секрети. Наприклад, гель-лаки КОДИ, при використанні бази та топу тієї ж серії запропонують найпростіше зняття без нюансів. Наомі – ще один добрий приклад, доступний до покупки.
- Зручність при знятті гель-лаку.
Можна сміливо порекомендувати серію Shellac CND. Так, вартість тут вища, проте його властивості та можливості повністю виправдовують ціну.
Щоб зробити манікюр більш стійким та якісним, рекомендуємо підходити до вибору компонентів, а також інструментів ретельніше. Відомі бренди в цьому випадку стануть добрим вибором!