1. Виливи.
Необхідно купити змішувач пропорційний розмірам Вашої раковини і переконатися, що вилив дотягується якомога ближче до центру раковини. Пам'ятайте, що надто високі виливи створюють бризки в мілких раковинах, а занизькі можуть вимагати переміщення для вміщення великогабаритного кухонного обладнання.
2. Раковина.
Якщо мова йде про змішувачі для кухонної мийки, враховуйте її ширину, висоту і глибину, а також розмір власних каструль та сковорідок під час вибору. Важливо також враховувати діапазон руху крана: якщо маєте більше однієї раковини, слід переконатися, що обраний тип крана може зручно досягти всіх раковин.
3. Отвори.
Установка варіюється для різних типів кранів, хоча більшість кріпиться через отвори, вирізані в раковині. Компоненти крана з піддоном монтуються на одній пластині; компоненти інших кранів встановлюються окремо впродовж до п'яти отворів. У випадках, коли важко вирізати отвори в піддоні раковини, наприклад, у раковинах стилю фартуха або під монтажем, настінні крани надають стильне рішення.
При заміні крана оберіть модель, сумісну з вже існуючими вирізами у Вашій раковині. Подумайте про діаметр отворів і відстань між ними. Якщо купуєте нову раковину, можете налаштувати кількість отворів під свій обраний кран.
4. Клапан крана.
Клапани змішувача для умивальника регулюють потік води і температуру. Вони розташовані в середині корпусу крана, і їх можливості і обслуговування відрізняються в залежності від моделі та виробника.
- Крана з керамічними дисками: Вони міцні і безпроблемні. Вони мають одну ручку, яка контролює два керамічні диски, які ковзають один по одному, щоб регулювати потік води і температуру. Це гарантує вам безвідмовний кран.
- Крана з картриджем: Якщо вони мають замінний картридж з механізмом потоку, то вони можуть бути одно- або дворучковими.
- Крана з кулькою: Вони мають одну ручку, яка обертає кульку, яка рухається по вхідних отворах для регулювання потоку.
- Клапани стиснення: Вони в основному зустрічаються в старіших дворучкових кранах. Вони мають системи стиснення, з прокладками, які відкриваються і закриваються під час обертання ручок.
5. Стилі дизайну.
Незалежно від дизайну, більшість типів кранів включають сучасні, перехідні або класичні стилі. Традиційні крана часто мають заокруглені лінії та детальні орнаменти, тоді як сучасні стилі, як правило, є гладкими та стрункими. Після того, як визначилися зі стилем дизайну, оберіть покриття, яке відповідає Вашому декору та шафам.
6. Покриття крана.
- Нержавіюча сталь та хром: Легко очищується, ці крани доступні з полірованими, шорсткими або матовими покриттями у будь-якому ціновому діапазоні. Це гладке сріблясте покриття часто використовується в сучасних кухнях.
- Нікель: Ці крани постачаються в шорсткому або матовому покритті та найкраще витримують, коли обробляються титановим верхнім шаром. Пам'ятайте, вони легко показують відбитки пальців та плями від води.
- Мідь: Це покриття надає багатство вашій кухні та стійке до щоденного зносу.