• "Срібло" чемпіонату України з тач-регбілігу на Тернопільщині вибороли представники Донеччини
20:34, 6 вересня

31 серпня в Тернополі відбувся чемпіонат України з тач-регбіліг серед юнаків 2007-2009 років народження, в якому взяли участь 5 команд з міст Тернопіль, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ і Донецької області.

Як повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, команда з Донеччини РК "Твердий знак" посіла друге місце змагань з результатом 11 очок (РІО +17), випередивши команду РК "Терен" з міста Тернопіль (8 очок).

Донеччани вибороли срібло чемпіонату України з тач-регбіліг на Тернопільщині 4

Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністраціїДонеччани вибороли срібло чемпіонату України з тач-регбіліг на Тернопільщині 2Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації

У складі збірної гідно виступили представники Покровської громади Руслан Ліпісій, Роман Ломонос, Кирило Безбородов, Богдан Булгаков, Микита Коровченко, Олексій Гаркуша та представник Селидівської громади Костянтин Придатько.

Донеччани вибороли срібло чемпіонату України з тач-регбіліг на Тернопільщині 0

Переможців та призерів змагань нагородили дипломами, медалями та кубками Міністерства молоді та спорту України.

До чемпіонату спортсменів підготували тренери Ігор Юркін та Володимир Лисенко.